درمانی سرپایی دیسک کمر و گردن توسط دکتر علی نعمتی

درمانی سرپایی دیسک کمر و گردن توسط دکتر علی نعمتی

درمانی سرپایی دیسک کمر و گردن توسط دکتر علی نعمتی     

دکتر علی نعمتی، جراح متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات توانسته با روش درمانی «دیسکوژل»، بدون نیاز به به بیهوشی و بستری شدن انقلابی نوین در درمان دیسک‌های ستون فقرات و گردن به وجود آورد.

در روش دیسکوژل مطلقا نیاز به بیهوشی نیست، از بی‌حسی‌های موضعی استفاده می‌شود و تنها از ماده ضد درد برای انجام بی‌حسی موضعی استفاده می شود که 5 تا 10 سی‌سی لیدوکائین است. دکتر نعمتی تصریح میکند دیسکوژل پس از ورود به داخل دیسک آسیب دیده، راه خود را پیدا می‌کند و به صورت خارق العاده‌ای در تمام نواحی آسیب دیده آن منتشر می‌شود.
کل زمان عمل با توجه به تعداد دیسک‌ها از نیم ساعت تا حدود یک ساعت است و مهم‌تر از همه اینکه در ناحیه گردن نیز قابل استفاده است. دوام دیسکوژل مادام‌العمر است و در اغلب موارد نیاز به تکرار ندارد و حتی اگر نیاز به تزریق مجدد داشته باشد، منعی برای انجام آن وجود نخواهد داشت.تزریق دیسکوژل برای دیسک‌های پاره نشده و متوسط که غلاف روی آن بیرون نریخته است کارایی دارد.

این عمل در شیراز توسط ایشان انجام می‌شود که به صورت درمان سرپایی است و بیمار پس از تزریق می‌تواند شخصا راه برود و از روز بعد به زندگی عادی و کارهای روزمره خود بپردازد.

 


 

منبع: خبرگزاری فارس

   قیمت ارزها

   قیمت سکه و طلا