071-32303764

   مسواک و وان دندان مصنوعی

مسواک و وان دندان مصنوعی      تاریخ درج: 1397/3/6

حتی زمانی که از دندان مصنوعی استفاده می کنید نیز بهداشت دهان و دندان مهم است. بهترین راه برای تمیز نگه داشتن پروتز و دهان، استفاده از یک مسواک دندان مصنوعی است. این نوع مسواک با سایر مسواک های رایج متفاوت است و همین تفاوت ها در طول عمر و بهداشت پروتز شما تاثیر زیادی دارد. همچنین برای محافظت از دندان مصنوعی کافی است می توان از جعیه دندان مصنوعی نیز استفاده کرد.

یک مسواک دندان مصنوعی نسبت به مسواک های رایج طراحی متفاوتی دارد. این مسواک در دو طرف خود دارای برس است و هر یک شکل مخصوص به خود را دارند. بدین ترتیب در کار تمیز کردن پروتز خود موفقیت بیشتری خواهید داشت.

به یاد داشته باشید که برس های مسواک دندان مصنوعی محکم هستند اما سخت نیستند. محکم بودن برس ها به شما این امکان را می دهد که تمام نواحی را به خوبی تمیز کنید و باکتری ها را از بین ببرید. اما یک مسواک معمولی با برس های هارد می تواند به پروتز دندان مصنوعی شما آسیب برساند و حتی آن را خراش دهد.

این مدل از مسواک ها اغلب دارای دسته اهرمی شکل بوده و دارای و دو سری الیاف در قسمت رویی و زیرین از نوع نایلونی و مقاوم دارد.

دارای الیاف هم سطح و پهن تر رویی برای تمیز کردن سطح دندان مصنوعی و الیاف مخروطی شکل زیرین برای تمیز کردن نقاط با دسترسی سخت می باشد.

وان دندان مصنوعی

وان یا جعبه دندان مصنوعی، مناسب برای شستشو و نگهداری دندان مصنوعی می باشد. این وان پلاستیکی، صافی برای آب دارد.