071-32303764

   دکترتو- سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان

دکترتو- سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان

  شیراز- پارک علم و فناوری فارس
  021-91006030
  support@doctoreto.com

درباره:

 

دکترتو سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان است. پزشکان به کمک دکترتو می‌توانند امکان نوبت‌دهی اینترنتی را فعال کنند. به این ترتیب بیمار برای نوبت گیری از دکتر نیاز به روش‌های سنتی مثل تلفن زدن یا مراجعه حضوری ندارد. برای گرفتن نوبت بهترین پزشکان کافی است به سایت نوبت دهی اینترنتی دکترتو یا اپلیکیشن دکترتو مراجعه کنید و از لیست پزشکان متخصص و فوق تخصص دکترتو در زمان مورد نظر خود نوبت ویزیت بگیرید. در حال حاضر دکتر تو در شهرهای مختلف فعال است و نوبت گیری اینترنتی بسیاری از بهترین پزشکان تهران، بهترین پزشکان شیراز، بهترین پزشکان بوشهر و بهترین پزشکان بندر عباس از این طریق فعال شده است. شما می‌توانید از دکتر تو متخصص زنان زایمان و نازایی، متخصص ارتوپدی، متخصص گوش حلق و بینی، متخصص اطفال و کودکان، متخصص روانپزشکی، فوق تخصص ریه، فوق تخصص روماتولوژی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، فوق تخصص غدد، فوق تخصص گوارش و کبد، متخصص جراحی عمومی، متخصص داخلی، فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و متخصص چشم پزشکی مورد نظر خود را بیابید و نوبت بگیرید. علاوه بر نوبت دهی آنلاین پزشک، اطلاعات دکترها مثل بیوگرافی دکتر، آدرس مطب دکتر و تلفن مطب دکتر هم در پروفایل هر پزشک قرار گرفته است.  

 

  • دکترتو آسان‌ترین راه نوبت‌گیری از پزشک است. به کمک سامانه دکترتو به راحتی پزشک مورد نظر خود را در هر تخصصی بیابید و در کوتاه‌ترین زمان نوبت ملاقات بگیرید.
  • در کنار پزشکان عضو دکترتو کلینیک‌‌ها، آزمایشگاه‌ها و تصویربرداری‌ها هم عضو سامانه دکترتو هستند و صفحه‌ای اختصاصی با شرح خدمات مرکز و قابلیت نوبت‌گیری آنلاین دارند.
  • در مجله سلامت دکترتو مقالات و مطالب پزشکی و همینطور ویدیوها و مصاحبه‌های مختلفی با پزشکان عضو سامانه دکترتو منتشر می‌کنیم تا به راحتی به اطلاعات معتبر پزشکی دسترسی داشته باشید.

 

   نقشه