تامین کنندگان در فارس اکو

روند تامین محصول در فارس اکو

 

تامین کنندگان کالا

استراتژی فروشگاه اینترنتی فارس اکو  مبتنی بر معرفی کالاهای برترین تامین کنندگان کشور است، بنابراین مشتریان یقین دارند که کالاهای با اصالت و با قیمت مناسب را از فارس اکو خریداری می کنند.

 

سنجش عملکرد

داده های هر تامین کننده با استفاده از مجموعه نرم افزارهای هوشمند نظارت، کنترل و تحلیل می گردد که به صورت لحظه ای و آنلاین در رصد فارس اکو قرار دارد تا از این طریق بهترین پیشنهادها و ارتباطات با مشتریان برقرار شود. این ارزیابی بر روی محتواهای تولید شده، تحلیل احساس و گرایش کاربران، نظرات و پست ها، تالار گفت و گو، بازاریابی های چهره به چهره، علاقه مندان و مشتریان، مرکز تلفن، نظرسنجی ها و سایر موارد مشابه دیگر اعم از دیجیتالی و فیزیکی صورت میپذیرد. در صورت نیاز تامین کننده این گزارش با عنوان "سنجش عملکرد" در اختیار آنان قرار می گیرد.

 

دستورالعمل های بررسی محصول

کارشناسان ما طبق یک دستورالعمل سختگیرانه به بررسی ویژگی ها و جزئیات محصولات هر تامین کننده می پردازند و پس از آن است که محصولات را برای معرفی و خرید مشتریان در سایت قرار می دهند. این بررسی ها توسط کارشناسان فارس اکو با تحصیلات آکادمیک و همچنین تجربه کار در صنعت صورت می گیرد. دستورالعمل های بررسی محصولات هر تامین کننده بر اساس بالاترین استانداردهای مربوطه تنظیم شده و کارشناسان فارس اکو هرساله برای تقویت آن تلاش مستمری به کار می برند.

 

پیشرفت مداوم با همکاری ذینفعان

این سطح از همکاری فارس اکو موجب توسعه سطح دانش و مهارت هایی شده که نمرات بالایی از رضایت مشتریان را در سراسر فرآیند فروش ثبت کرده است. پیشرفت سالانه از طریق همکاری بین فارس اکو، تامین کنندگان و مشتریان بالاترین سطح بهره وری را برای تمامی طرفین به همراه داشته است، فارس اکو بر این همکاری صحه گذاشته و به آن افتخار میکند.