درباره فارس اکو

درباره فارس اکو

فارس اکو، سامانه فروش و اطلاع رسانی اقتصاد فارس

 

پیشتاز بازار

در شرکت سهامی خاص سیب و زیتون سلامت، با در کنار هم قرار گرفتن مجموعه ای از متولیان علم و صنعت و مجموعه تیم های کاری نوآور سامانه فارس اکو، معرفی و فروش کالا و خدمات اقتصاد فارس شکل گرفت که در بستر سایت farseco.com و farseco.ir و همچنین اپلیکیشن آن قابل دسترسی است. فارس اکو به صورت متمرکز در استان فارس با 4 بخش اصلی مشغول به فعالیت بوده که شرح فعالیت های آن بدین صورت است:

1.فروشگاه اینترنتی فارس اکو: بزرگترین فروشگاه اینترنتی استان فارس که کالاهای متنوع غذایی، دارویی، صنایع دستی، گیاهان دارویی، تجهیزات پزشکی، مواد شیمیایی و ... را عرضه می کند. بهترین قیمت و سریعترین زمان تحویل در کنار خدمات پس از فروش، موجب رضایت کامل مشتریان از فروشگاه اینترنتی فارس اکو شده است.

2. کسب و کار فارس اکو:  این بخش به عنوان جامع ترین مرکز اطلاعات کسب و کارهای استان فارس، بیش از 40 زمینه کسب و کار را در بر می گیرد که تمامی مشخصات هر کسب و کار مشتمل بر نام و عنوان، خدمات مرتبط ارائه شده، آدرس و تلفن، نقشه مکان یابی گوگل، روز و ساعت فعالیت، گالری عکس، آدرس سایت و ... را به صورت یک جا در اختیار کاربران سایت فارس اکو قرار می گیرد. صاحبان کسب و کار می توانند به صورت رایگان، نسبت به وارد کردن اطلاعات خود اقدام نمایند. 

3. دانشنامه فارس اکو:  فارس اکو به عنوان رسالت اجتماعی خود اقدام به راه اندازی بخش دانشنامه نموده تا با ایجاد یک بستر جریان آزاد اطلاعات رایگان، موجب ارتقای سطح دانش و آگاهی عموم مردم گردد. بدین ترتیب خریداران و تقاضا کنندگان خدمات و محصولات در زمینه های مختلف این امکان را خواهند داشت تا از اطلاعات دانشنامه به آگاهی خود بیفزایند و در نتیجه بهترین گزینش را هنگام خرید کالا و یا خدمت خود داشته باشند. 

4. خدمات فارس اکو:  به زودی بخش خدمات فارس اکو به ارائه خدمات متنوع شامل گردشگری، درمان و سلامت، تعمیرات، بیمه و ... می پردازد. تمرکز ارائه این خدمات به هم استانی های عزیز و در ادامه به ارائه خدمات به گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود.

 

تیم های کاری نوآور

در فارس اکو، متخصصین جوان و نوآوری مشغول به فعالیت هستند که در قالب تیم های کارآفرینی سازمانی، بازاریابی و فروش، فناوری اطلاعات، تولید محتوا، ارزیابی عملکرد و روابط عمومی سازمان دهی شده اند و فعالیت های 4 بخش فارس اکو را در رسیدن به اهداف آن به پیش می برند.