آشنایی با سامانه فارس اکو

فارس اکو، سامانه محصولات و خدمات سلامت

در فارس اکو، متخصصین جوان و نوآور در قالب تیم های کارآفرینی سازمانی، بازاریابی و فروش، فناوری اطلاعات، تولید محتوا، ارزیابی عملکرد و روابط عمومی، سازمان دهی شده و مجموعه اقدامات خود را در بستر سایت  farseco.ir و همچنین اپلیکیشن آن برای نسخه های ANDROID و همچنین IOS در دسترس قرار دادند که این مجموعه فعالیت های فارس اکو شامل 3 بخش اصلی می باشند:

 

1.فروشگاه اینترنتی فارس اکو: بزرگترین فروشگاه اینترنتی استان فارس که کالاهای متنوع سلامت و پزشکی، غذایی، دارویی، صنایع دستی، گیاهان دارویی، تجهیزات پزشکی، شوینده، دیجیتال و کامپیوتر و ... را به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه می کند. بهترین قیمت و سریعترین زمان تحویل در کنار خدمات پس از فروش، موجب رضایت کامل مشتریان از فروشگاه اینترنتی فارس اکو شده است.

2. کسب و کار فارس اکو:  در این بخش صاحبان کسب و کار می توانند به صورت رایگان، نسبت به وارد کردن اطلاعات خود اقدام نمایند که جامع ترین مرکز اطلاعات کسب و کارهای استان فارس، بیش از 40 زمینه کسب و کار را در بر می گیرد که تمامی مشخصات هر کسب و کار مشتمل بر نام و عنوان، خدمات مرتبط ارائه شده، آدرس و تلفن، نقشه مکان یابی گوگل، روز و ساعت فعالیت، گالری عکس، آدرس سایت و ... را به صورت یک جا در اختیار کاربران سایت فارس اکو قرار می گیرد. 

 3. دانشنامه فارس اکو:  فارس اکو به عنوان رسالت اجتماعی خود اقدام به راه اندازی بخش دانشنامه نموده تا با ایجاد یک بستر جریان آزاد اطلاعات، موجب ارتقای سطح دانش و آگاهی عموم مردم گردد. بدین ترتیب خریداران و تقاضا کنندگان خدمات و محصولات در زمینه های مختلف این امکان را خواهند داشت تا با اطلاعات دانشنامه به آگاهی خود بیفزایند و در نتیجه بهترین گزینش را هنگام خرید کالا و یا خدمت خود داشته باشند.