071-32303764

   پرورش خاویار ارگانیک + فیلم

پرورش خاویار ارگانیک + فیلم     

به‌طور عمده پروتئین موجود در خاویار متشکل از اسیدهای آمینه آرزین، هیستامین، ایزولوسین، لیزین و میتونین است. چربی موجود در خاویار نیز به دو دسته عمده تقسیم می‌شود که عبارت‌اند از «۲۵ درصد کلسترول» و «۷۵ درصد لستین».

خاویار یک ماده غذایی پر انرژی است که طعم و بویی بسیار خوشایند دارد. استفاده از خاویار خصوصا خاویار ارگانیک که عاری از سموم، مواد شیمیایی و آفت کش‌ها باشد، در زنان باردار باعث افزایش رشد مغز، چشم و هوش جنین می‌شود ضمن اینکه در ورزشکاران موجب افزایش عضلات و بهبود گردش خون در بدن می‌شود. خاویار به بیماران تحت شیمی درمانی توصیه می‌شود چراکه موجب افزایش قوای جسمی می‌شود.

پرورش ماهیان خاویاری به صورت صنعتی قدمت 45 ساله دارد که از روسیه آغاز شد و در ایران 24 سال پیش سنگ بنای تولید گوشتی ماهیان خاویاری گذاشته شد. به هر حال، ماهیان خاویاری را می توان در سیستم های مختلف از جمله سیستم های متراکم ، استخرهای خاکی و قفس های دریایی پرورش داد. در سیستم متراکم می توان در مخازن مستطیلی، گرد و چند ضلعی پرورش یابند. به عنوان مثال تراکم پرورش ماهی سیبری در سیستم نیمه متراکم 1.5 – 3 کیلوگرم در هر متر مربع بدون استفاده از سیستم های هوادهی می باشد. و در سیستم های متراکم با استفاده از روشهای تزریق اکسیژن در هر متر مربع 50 – 80 کیلو گرم از این نوع ماهی را می توان پرورش داد.

 

شما میتوانید از فروشگاه حضوری و یا از طریق فروشگاه اینترنتی فارس اکو و یا اپلیکیشن آن، اقدام به خرید نموده و از مزیت ارسال فوری و رایگان در شیراز بهره مند شوید.

سامانه محصولات و خدمات سلامت، فارس اکو: 

 http://farseco.ir/

 

آدرس فروشگاه فارس اکو : 

شیراز، خیابان انقلاب، خیابان شکیبا، جنب پارک فخرآباد

 

در این فیلم بخشی از چگونگی پرورش ماهی خاویار که در فروشگاه فارس اکو عرضه می شود را ملاحظه می نمایید

ویدیو

گالری